5 grudzień 2019

Chcesz by mężczyzna bardziej się starał? Kurs online ci w tym nie pomoże

Dziennikarka Wirtualnej Polski postanowiła sprawdzić ofertę kursu online, który miał jej zagwarantować większą atencję mężczyzny. Jak wyszedł ten eksperyment? I czy warto korzystać z takich kursów?
REKLAMA
Choć przedstawicielka redakcji WP Kobieta uznaje swój związek za udany, to postanowiła sprawdzić, co kryje w sobie bezpłatny internetowy kurs. Opis był naprawdę przykuwający uwagę. Dzięki pięciodniowemu szkoleniu, każda kobieta poznałaby wiedzę, dzięki której stanie się największym cudem świata dla mężczyzny.

Pierwsza lekcja przekonywała, że ten kurs jest po to, by zmienić życie kobiet. Na poparcie tej tezy dodana została rada, aby obudzić w sobie nieuchwytną boginię. A taka zasługuje na wszystko, co najlepsze ze strony każdego faceta.

Druga lekcja przyniosła poradę dość pokrętną. Mianowicie mężczyźni się nie starają, ponieważ kobiety starają się za bardzo. Kierując się nowo zdobytą wiedzą, dziennikarka WP Kobieta wpadła na szalony pomysł niepozmywania naczyń. Założenie było takie, że jej partner to zauważy i sam je umyje. Po powrocie z weekendowego wyjazdu naczynia dalej stały nietknięte.

Każda kolejna lekcja dawała jednak tę samą radę, tylko ubraną w inne słowa, które można streścić: „zajmij się sobą, a wówczas on zajmie się tobą”. Jak przyznaje dziennikarka WP Kobieta, pięciodniowy kurs pozostawił uczucie niedosytu. Na dodatek jej partner zapytał w czasie tego „eksperymentu” czy jest na niego obrażona. Nic więcej.

Dziennikarka WP Kobieta zdradziła jednocześnie swój patent, „by facet się bardziej starał”. Wystarczy wyłożyć sprawy „łopatologicznie” i po prostu mu o tym powiedzieć.
Źródło: WP Kobieta
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Kino Kosmos, Szczecin, aleja...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-07 12:00
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-07 19:00
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-08 20:00
miejsce
Bar Czysty, Szczecin, ul....
wstęp biletowany