60 - lecie Spółdzielni Mieszkaniowej „Kolejarz” z udziałem mundurowych

fot. KMP w Szczecinie
Funkcjonariusze szczecińskiej policji wzięli udział w festynie rodzinnym zorganizowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Kolejarz”. Przedsięwzięcie odbyło się na terenie zieleńca przy ul. Budziszyńskiej w Szczecinie.
REKLAMA

Ilość przygotowanych niespodzianek i atrakcji dla uczestników festynu, sprawiła że miejsce w którym został zorganizowany festyn tętniło życiem. Podczas przedmiotowych obchodów nie zabrakło również służb mundurowych, które urozmaiciły przedsięwzięcie, ale przede wszystkim czuwały nad bezpieczeństwem biorących udział w festynie.

Dzielnicowy z KP Śródmieście w ramach prewencji kryminalnej znakował jednoślady, a funkcjonariusz z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie, prezentował radiowóz specjalistyczny do obsługi zdarzeń drogowych.

Ponadto, prowadzone były czynności profilaktyczne mające na celu przeciwdziałanie negatywnym zdarzeniom. W przekazywaniu wiedzy uczestniczyli także członkowie szczecińskiej drużyny harcerskiej Zielone Wilki, prowadząc kolportaż materiałów profilaktycznych. Mimo młodego wieku bezinteresowną pomoc mają we krwi.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2020-01-28 19:30
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-30 19:30
miejsce
Kino Kosmos, Szczecin, aleja...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-02 16:00
miejsce
Opera na Zamku, Szczecin, Korsarzy 34
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-02 17:00
miejsce
Filharmonia im. Mieczysława...
wstęp biletowany