27 wrzesień 2019

„Bezpieczne Osiedle” na terenie Niebuszewa

fot. KMP w Szczecinie
Zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród społeczności lokalnej, przeciwdziałanie kradzieżom i włamaniom do pojazdów, a także zapobieganie włamaniom do mieszkań, piwnic oraz strychów – to tylko niektóre z celów działań dzielnicowych z Niebuszewa pod nazwą „Bezpieczne Osiedle”.
REKLAMA

Cykliczne już działania o nazwie „Bezpieczne Osiedle” przeprowadzili dzielnicowi z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo. W akcji uczestniczyła również drogówka, która m.in. badała prędkość i trzeźwość kierujących pojazdami.

Celem działań było zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród społeczności lokalnej, a przede wszystkim zaznaczenie obecności dzielnicowych w rejonach służbowych oraz w miejscach zagrożonych wskazanych w aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

W trakcie działań policjanci podjęli kilkadziesiąt interwencji, ujawniając szereg wykroczeń porządkowych.

W wyniku dobrego rozpoznania rejonu przez dzielnicowych i współpracy z Zespołem Poszukiwań komisariatu Niebuszewo, policjanci dokonali zatrzymania osoby poszukiwanej oraz sprawcę przestępstwa. Ponadto mundurowi z drogówki przeprowadzili szereg kontroli stanu trzeźwości kierujących pojazdami.

sierż. szt. Tomasz Biegun/ZKS KMP

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2020-01-28 19:30
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-30 19:30
miejsce
Kino Kosmos, Szczecin, aleja...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-02 16:00
miejsce
Opera na Zamku, Szczecin, Korsarzy 34
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-02 17:00
miejsce
Filharmonia im. Mieczysława...
wstęp biletowany