12 październik 2021

„Dżony” odnaleziony przez szczecińskich policjantów

fot. KMP w Szczecinie
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 47 – letniemu mężczyźnie, który ukradł łódź żaglową z jednego ze szczecińskich nabrzeży. Jak się okazało po zatrzymaniu sprawcy, ma on jeszcze na sumieniu kilka innych grzechów.
REKLAMA

"Dżony", łódź która została skradziona z jednego ze szczecińskich nabrzeży została odnaleziona dzięki współpracy będących w służbie dzielnicowych z Komisariatu Policji Szczecin – Śródmieście i funkcjonariuszy Wydziału Prewencji KMP w Szczecinie poza godzinami służby. Policjanci znaleźli ją kilkadziesiąt minut później w okolicy miejsca kradzieży. Tam również zatrzymali podejrzewanego.

Jak ustalili policjanci, sprawca na miejsce kradzieży przyjechał rowerem, który... też był kradziony. Ponadto mężczyzna, jak się okazało w trakcie interwencji, był poszukiwany do celów prawnych przez Policję. Sprawca został zatrzymany i za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Skuteczność w wykryciu sprawcy kradzieży i odnalezieniu łodzi wynika z zaangażowania i współpracy szczecińskich funkcjonariuszy. Bez względu na to, czy mają na sobie mundur, czy są po godzinach służby są gotowi do niesienia pomocy oraz zdecydowanej reakcji na łamanie prawa.

 

ZKS KMP

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zachodniopomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2022-01-07 20:00
miejsce
GOKSiR w Przecławiu, Przecław...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-12 19:30
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-26 20:00
miejsce
Cafe Hormon, Szczecin, Monte...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-14 20:00
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany