2 styczeń 2020

Nowy Rok nie zaczął się dla nich pomyślnie

fot. KMP w Szczecinie
Noworoczne działania szczecińskiej drogówki przyniosły kolejne efekty. W pierwszych godzinach Nowego Roku pięciu Nietrzeźwych kierujących straciło prawo jazdy. Dwóch z nich nie zatrzymało się do kontroli. Zostali zatrzymani po pościgach, teraz odpowiedzą przed sądem.
REKLAMA

W Sylwestrową noc oraz w pierwszych godzinach Nowego Roku policjanci wszystkich wydziałów Komendy Miejskiej Policji czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców miasta, którzy świętowali odejście 2019 roku. Już po północy mundurowi zatrzymali pierwszego nietrzeźwego kierującego.

W kolejnych godzinach policyjnych kontroli, następnych czterech amatorów jazdy na „podwójnym gazie” wykazało się skrajną nieodpowiedzialnością, wsiadając za kierownicę prosto z imprezy sylwestrowej. Wynik badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu u niechlubnego rekordzisty wyniósł blisko 2 promile. Na dezaprobatę zasługuje fakt, że dwóch kierujących nie zatrzymało się do kontroli pomimo wydania przez policjantów sygnałów do zatrzymania się. Po wszczętych pościgach osoby zostały zatrzymane. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

 

ZKS KMP

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2020-01-19 20:00
miejsce
Bar Czysty, Szczecin, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-24 18:00
miejsce
Aula Uniwersytetu Szczecińskiego,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-25 17:30
miejsce
Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-27 16:00
miejsce
Filharmonia im. Mieczysława...
wstęp biletowany