Poszukiwany listem gończym sam zgłosił się na policję

fot. KMP w Szczecinie
Policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Szczecin-Nad Odrą zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna, który sam zgłosił się na komisariat, poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości za podrobienie dokumentów. Ukrywał się w Norwegii.
REKLAMA

Do zatrzymania mężczyzny poszukiwanego na podstawie listu gończego doszło dzisiaj rano. Do komisariatu Policji - Szczecin Nad Odrą zgłosił się mężczyzna, który poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości za podrobienie dokumentów. Mężczyzna, który został skazany na karę 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności, wyjechał z Polski i ukrywał się w Norwegii, gdzie mieszkał i pracował. 43-latek, chcąc w końcu rozpocząć nowe życie zrozumiał, że musi odbyć karę więzienia.

Zatrzymanie poszukiwanego mężczyzny było możliwe dzięki ścisłej współpracy Naczelnika Wydziału Kryminalnego z pełnomocnikiem poszukiwanego, który przekonał swojego klienta, aby ten oddał się w ręce organów ścigania.

Zatrzymany został już osadzony we właściwej placówce penitencjarnej.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2020-01-28 19:30
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-30 19:30
miejsce
Kino Kosmos, Szczecin, aleja...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-02 16:00
miejsce
Opera na Zamku, Szczecin, Korsarzy 34
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-02 17:00
miejsce
Filharmonia im. Mieczysława...
wstęp biletowany