28 listopad 2019

Poszukiwany ukrył się przed policjantami w szafie

fot. KMP w Szczecinie
26 - latek, który na co dzień ukrywał się w Niemczech i okazjonalnie pojawiał się w Szczecinie, został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą. Aby uniknąć zatrzymania, mężczyzna schował się w szafie ubraniowej. Był poszukiwany 2 listami gończymi i nakazem doprowadzenia do zakładu karnego za przestępstwa, których się dopuścił. Wczoraj został doprowadzony do placówki penitencjarnej.
REKLAMA

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą w miniony poniedziałek zapukali do drzwi jednego z mieszkań. Z ich ustaleń wynikało, że tam ma ukrywać się 26 - letni mężczyzna, którego poszukuje szczeciński sąd. Podczas lustracji mieszkania funkcjonariusze sprawdzili udostępnione im pomieszczenia. Mimo, że informacja jaką dysponowali była pewna, w żadnym z przeszukanych miejsc nie było poszukiwanego.

W pewnej chwili jeden z policjantów zwrócił uwagę na znajdującą się w pokoju szafę ubraniową, która była zamknięta na klucz. Po otworzeniu drzwi okazało się, że wewnątrz ukrył się poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna.

Poszukiwany 26 - latek został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego celem odbycia ponad dwóch lat kary pozbawienia wolności.

 

st. asp. Marcin Rusin/ZKS KMP

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2020-01-25 17:30
miejsce
Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-25 19:30
miejsce
Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-27 16:00
miejsce
Filharmonia im. Mieczysława...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-27 17:30
miejsce
Teatr Współczesny, Szczecin, Wały...
wstęp biletowany