31 grudzień 2019

Uszkodził pojazdy w centrum Szczecina, teraz odpowie przed sądem

fot. KMP w Szczecinie
Szczecińscy kryminalni zatrzymali sprawcę uszkodzenia kilkunastu pojazdów na terenie miasta. Dysponując jedynie wizerunkiem osoby szybko ustalili personalia mężczyzny. Prokurator przedstawił już zatrzymanemu zarzuty.
REKLAMA

Do zniszczenia kilkunastu pojazdów przyznał się typowany przez mundurowych młody mieszkaniec naszego miasta. Był zaskoczony, kiedy policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie podjęli wobec niego czynności. Swoje zachowanie tłumaczył stanem nietrzeźwości.

Sprawa od początku była traktowana przez szczecińskich funkcjonariuszy priorytetowo z uwagi na rozmiar zniszczeń. W wyniku profesjonalnie przeprowadzonych działań operacyjno – rozpoznawczych kryminalni szybko ustalili dane osobowe sprawcy uszkodzenia powłoki lakierniczej kilkunastu pojazdów w szczecińskim Śródmieściu. Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty – prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenie majątkowe w wysokości 3000 złotych. Teraz sprawą zajmie się sąd.

 

ZKS KMP

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zachodniopomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2022-01-07 20:00
miejsce
GOKSiR w Przecławiu, Przecław...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-12 19:30
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-26 20:00
miejsce
Cafe Hormon, Szczecin, Monte...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-14 20:00
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany