15 listopad 2019

Polska produkcja kinowym hitem wśród młodzieży ”Jestem M. Misfit" zalicza rekordy otwarcia

”Jestem M. Misfit" to najnowszy polski film, który zaliczył bardzo dobre otwarcie. Do kin biegną młodzi ludzie, których przyciągają nie znani aktorzy, ale bohaterowie z Internetu.
REKLAMA
Film od chwili wejścia do kin 8 listopada zobaczyło ponad 100 tysięcy osób, a to znaczy, że notuje on najlepsze weekendowe otwarcie w polskim kinie. To zasługa aktorskich amatorów, youtuberów i instagramerów.

Jak zdradza WP.PL, bohaterką filmu jest mieszkająca w USA młoda Polka Julia (Sylwia Lipka). Kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do kraju, zawali się jej wspaniale poukładany świat. Będzie musiała zacząć funkcjonować na nowo w szkole opanowanej przez walczące o popularność grupy. Julia stworzy paczkę wykluczonych i weźmie udział w rywalizacji, która pokaże, ze najważniejsze jest być sobą. Obok Sylwii Lipki wystąpią inne sieciowe gwiazdy: Mateusz Ciawłowski, Filip Zabielski, Adrianna Kępka, Olga Sałacka czy Korneliusz Rzeźwicki, z pewnością doskonale znani młodym internautom. Partnerować będą profesjonalistom -Tomaszowi Karolakowi, Julii Chatys, czy Maciejowi Tomaszewskiemu.


Źródło: WP Film
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Kino Kosmos, Szczecin, aleja...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-07 12:00
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-07 19:00
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-08 20:00
miejsce
Bar Czysty, Szczecin, ul....
wstęp biletowany