11 październik 2021

Illusion, NIKT, Chicken Legs

kupbilecik24.pl / Illusion, NIKT, Chicken Legs
Zapraszamy 29 października 2021 roku do GOKSiR w Przecławiu, Przecław k/Szczecina, ul. Rekreacyjna 1.
REKLAMA
data: 2021-10-29 19:00
miejsce: GOKSiR w Przecławiu, Przecław k/Szczecina, ul. Rekreacyjna 1
bilety: KUP BILET
 

UWAGA! - bilet ulgowy przysługuje osobom, które posiadają Kołbaskową Kartę Mieszkańca!

LEGENDA POLSKIEGO ROCKA POWRACA PO 16 LATACH

W 2012 r. stało się coś, w co przez te wszystkie lata nie zwątpili chyba tylko najwięksi optymiści. Paweł Herbasch, Jerzy Rutkowski i Jarek Śmigiel spotkali się i zaczęli pracę nad nowym materiałem. Tomasz Lipnicki, zajęty wtedy Lipali, dołączył do chłopaków wiosną 2013 r. i wspólnie dokończyli robotę. Nagrania były realizowane od lipca 2013 r. w DR studio w Wiśle. Płyta została nagrana "na setkę", bez klików - wszyscy członkowie zespołu spotkali się w studiu i zagrali razem w jednym czasie. Premiera albumu, na którym znalazło się dziewięć utworów, w tym jeden instrumentalny, została zapowiedziana na drugą połowę marca 2014 r. Za produkcję krążka, tak jak w przypadku poprzednich płyt, odpowiada Adam Toczko. Masteringiem zajął się wielokrotnie nagradzany (w tym statuetkami Grammy) Adam Ayan z Gateway Mastering w Portland, odpowiedzialny m.in. za brzmienie albumów Pearl Jam, Rolling Stones, Nirvany, The Animals czy Foo Fighters. Płytę promuje trasa koncertowa, w ramach której zespół zagra dziesięć koncertów w największych polskich miastach.

Skład zespołu:
TOMASZ "LIPA" LIPNICKI (wokal, gitara)
Muzykę ma we krwi - już jako dwunastolatek chwycił za gitarę.Na przełomie lat 80. i 90. związany muzycznie z She i wypożyczony na wokal do Skawalkera. Od 2000 r. lider zespołu Lipali, w 2003 r. dołączył na chwilę do Acid Drinkers. Buntownik z charyzmą. Czasem trudno do niego dotrzeć, ale racjonalne argumenty przyjmuje zawsze. Jego twarde serce mięknie na widok bezdomnych zwierząt, którym od lat pomaga. Nie zapomina też o ludziach - chętnie angażuje sięw liczne projekty charytatywne. Zawsze stawia na szczerość i często wali prawdę prosto w oczy.

PAWEŁ HERBASCH (perkusja)
Jako dzieciak chciał być wokalistą i gitarzystą. Fascynacja bębnami przyszła później. Pierwszą perkusję zrobił sam z puszek po ogórkach,a pierwszą kapelę założył z bratem. Nadawał rytm kawałkom Protestui Oxy.gen. Nieprawdopodobnie równo grający perkusista, choć początki miał, jak sam przyznaje, ciężkie. Często się śmieje, czasem bez powodu, i zaraża tym innych. Otwarty na ludzi i pełen luzu. Lubi działać bez pośpiechu. Nie rozstaje się z aparatem fotograficznym, którym utrwala ważne i nieważne momenty z życia zespołu i nie tylko.


JERZY "JERRY" RUTKOWSKI (gitara)
Zaczynał grać na rosyjskim pudle przerobionym na sześć strun. Występował w kapelach Aga i Trans, współpracował z Krystyną Stańko, zespołem For Dee i Anką Bakun z No Limits. Z trzema młodszymi braćmi założył Prywatny Klub Muzyczny, przez który przewinęło się wielu muzyków z Trójmiasta. Prawdziwy mistrz gitarowych riffów. Najstarszy w zespole, czasem matkuje pozostałym. To on wpadłna pomysł powrotu Illusion na scenę i zaraził nim Lipę, a potem resztę. Jak sam mówi, "miał ciśnienie", żeby wrócić do ciężkiego grania.

JAREK ŚMIGIEL (bas)
Debiut telewizyjny - występ z zespołem Tubajhorus - zaliczyłw wieku 17 lat. Grał w Efekcie Marzeń i IMTM, a w 1998 r. razemz Pawłem Herbaschem założył grupę Oxy.gen. Skomponował muzykę do filmu Roberta Turło "Wall", który został nominowany do Złotej Palmy w Cannes. W przerwach między koncertami robi karierę…w marketingu. Facet z mocnym charakterem i dużą energią. Szybko myśli i jeszcze szybciej podejmuje decyzje. Każdą rzecz, w którą się zaangażuje, zamienia w złoto. Genialny basista, ceniony za agresywne brzmienie i wszechstronność techniczną.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Illusion
artyści:
Tomasz Lipnicki, Jarosław Śmigiel, Paweł Herbasch
Illusion – polski zespół muzyczny wykonujący szeroko pojętą muzykę rockową. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zachodniopomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2022-01-07 20:00
miejsce
GOKSiR w Przecławiu, Przecław...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-12 19:30
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-26 20:00
miejsce
Cafe Hormon, Szczecin, Monte...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-14 20:00
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany