Impro z Michałem Sikorskim Pozostali w Piwnicy Kany
miejsce: Piwnica Kany, Szczecin, Plac Świętych Piotra i Pawła 4/5
bilety: KUP BILET
Pamiętacie Michała? To ten sam Michał, który poprowadził tegoroczny festiwal piosenki w Opolu, ten sam Michał, który w sutannie Jakuba opuścił Jana Pawła i zbratał się z Andrzejem! To ten sam Michał, który 10 miesięcy temu, wśród innych znamienitych gości, debiutował w Szczecinie podczas Walentynkowego Impro Jamu w Słowianinie. Teraz, Michał jako gość jedyny i ekskluzywny dołącza do ekipy Pozostałych aby zagrać jedyne i ekskluzywne impro w Kanie! Liczba miejsc ograniczona!
Pozostali - Impro w Piwnicy - to niesamowity-skrzący szalonymi pomysłami wieczór improwizacji komediowej. Wieczór żywiołu śmiechu i spontanicznych wzruszeń, trzymający w napięciu publiczność i wykonawców. Wieczór, podczas którego może wydarzyć się absolutnie wszystko - ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia! Wszystko co zobaczycie powstanie na waszych oczach z waszych inspiracji! Wspólnie stworzymy całkiem nowe światy, które powstaną tylko raz i nigdy się już nie powtórzą. Tylko spokojnie - pociągniemy Was za języki, ale bez wciągania na scenę. Niezwykle dynamiczna i interaktywna formuła gier impro w wykonaniu grupy POZOSTALI to gwarancja wybuchowej rozrywki pełnej nieprzewidywalnych i zaskakujących zwrotów akcji, absurdalnego humoru, intrygujących skojarzeń oraz niebanalnych wrażeń.
A kim jesteśmy? Gramy ze sobą od lat, w teatrach, na zawodowych scenach. Szlif sztuki impro złapaliśmy od najlepszych w kraju, potem lata praktyki w grupach Impro z Krypty i Bryganda, które przyciągały rzeszę fanów na wieczory takie jak ten! Jesteśmy Waszym szczecińskim impro - oto - przed Wami - grupa impro POZOSTALI!!!
A w POZOSTAŁych rolach: Kacha, Matiz i Berez.









