POLITYKA PRYWATNOŚCI


Niniejsza Polityka Prywatności dotyczy zasad korzystania z portali, stron internetowych funkcjonujących pod adresami: w domenie twoje-miasto.pl oraz jej subdomenach związanych z serwisami miejskimi, temarycznymi oraz administrowaniem naszych usług.

W pełni respektujemy prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników. Umożliwiamy korzystanie z naszych serwisów w sposób anonimowy, jednak w celu uzyskania pełnego dostępu do treści oraz usług oferowanych za pośrednictwem serwisów wymagane może być  dokonanie rejestracji poprzez wypełnienie dostępnych formularzy rejestracyjnych.

Przykładamy wielką miarę do kwestii bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych. Stosujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, żeby chronić Twoje dane przed nieuprawnionym ujawnieniem i dostępem, przed przypadkowym lub bezprawnym zniszczeniem oraz ich utratą. Żaden sposób przesyłania danych przez Internet i żaden sposób elektronicznego lub fizycznego przechowywania nie jest jednak całkowicie bezpieczny.

 

KTO JEST ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Twoje-Miasto sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu, Szosa Toruńska 13-15 (kod pocztowy 86-300), KRS 0000354832, zwanym Twoje-Miasto.pl.

W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych przez kontaktować z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych na adres e-mail iod@twoje-miasto.pl lub korespondencyjnie Twoje-Miasto Sp. z o.o. Szosa Toruńska 13-15, 86-300 Grudziądz z dopiskiem IOD

W zakresie danych zbieranych automatycznie administratorami Twoich danych mogą być także nasi Partnerzy. Pełną listę naszych Partnerów wraz z informacjami o stosowanych przez nich Politykach Prywatności znajdziesz niżej.JAKIE DANE PRZETWARZAMY?

Przetwarzamy Twoje dane, które nam podajesz lub udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacjach internetowych w ramach korzystania z naszych usług - serwisów lub aplikacji (wraz ze zautomatyzowaną analizą Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach). Podajesz nam Twoje dane osobowe niezbędne do świadczenia Ci usług, np. przy zakładaniu konta wypełniając formularz rejestracyjny, (między innymi adres e-mail, imię i nazwisko, płeć, miasto, datę urodzenia, nazwę firmy).

Przetwarzamy także dane zbierane podczas Twojej aktywności w usługach - serwisach internetowych i aplikacjach, m.in. adres IP, odwiedzane strony i miejsca, czas wizyty w danym miejscu, Twoje kliknięcia, informacje o przeglądarce lub urządzeniu końcowym, w tym jego lokalizację.

Udostępniając usługi hostingu, czy też SYSPiR, przetwarzamy dane które samodzielnie, dobrowolnie publikujesz za pomocą udostępnionych Ci narzędzi informatycznych w sieci Internet, w określonych usługach.

Zakres przetwarzanych danych jest różny w poszczególnych usługach, dlatego informacje szczegółowe prezentujemy w procesie rejestracji do danej usługi lub w regulaminie usługi.W JAKIM CELU I NA JAKIEJ PODSTAWIE PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

W celu zawarcia i realizacji umowy pomiędzy Twoje-Miasto.pl a Tobą (np. konto na portalu, forum, komentarze, SYSPiR), możemy przetwarzać Twoje dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy, zakres/cel przedstawiony jest w formularzu rejestracyjnym lub Regulaminie usługi. Bez tego nie możemy świadczyć Ci usługi, a Ty nie możesz z niej korzystać. Niepodanie danych uniemożliwi nam zawarcie i wykonanie umowy.
Podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Użytkownik.

W celu zapewnianie bezpieczeństwa usług (np. blokada logowania po nieudanych próbach włamania), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszanie naszych usług i dopasowanie ich do Twoich potrzeb (np. personalizowanie treści) jak również w celu prowadzenia marketingu i promocji usług Twoje-Miasto.pl.
Podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - uzasadniony interes administratora.

W celach wymaganych przepisami prawa np. w celach podatkowych, rachunkowości.

W celach usług marketingowych dostarcząnych przez naszych Partnerów oraz dla podmiotów trzecich, w tym analizowanie i profilowanie danych w celach marketingowych. Aby móc pokazać interesujące Cię reklamy reklamodawcy i ich przedstawiciele chcieliby mieć możliwość przetwarzania Twoich danych związanych z odwiedzanymi przez Ciebie stronami internetowymi (wraz ze zautomatyzowaną analizą Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy). Udzielenie takiej zgody jest dobrowolne, nie musisz jej udzielać, nie pozbawi Cię to dostępu do naszych usług. Masz również możliwość ograniczenia zakresu lub zmiany (wycofania) zgody w dowolnym momencie.
Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. a) – dobrowolna zgoda.CZY PODANIE DANYCH JEST OBOWIĄZKOWE?

W przypadku zawarcia i wykonywania umowy pobieramy tylko te dane, bez których dana umowa nie może zostać wykonana. Niepodanie danych niezbędnych do zawarcia i wykonania umowy spowoduje, że nie będziemy mogli jej z Tobą zawrzeć lub jej wykonać. Dotyczy to także danych, które musimy zebrać z uwagi na ciążący na nas obowiązek prawny (np. dane do faktur).

W sytuacji, gdy pozyskujemy Twoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych, jest ona całkowicie dobrowolna. Jeśli nie wyrazisz zgody, o którą prosimy wówczas nie podejmiemy działań których dotyczy ta zgoda. Możesz cofnąć wyrażoną zgodę w każdej chwili. Cofnięcie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, którego dokonaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem.KOMU BĘDĄ PRZEKAZYWANE TWOJE DANE?

Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. dostawcom usług IT, agencjom marketingowym itp. – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora. Twoje dane mogą być również przygotowane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa np. organom ścigania w razie zgłoszenia przez organ żądania na odpowiedniej podstawie prawnej. Twoje dane mogą być, w niektórych przypadkach przekazywane do odbiorców z państw trzecich tj. z państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego np. jeżeli będzie to niezbędne dla świadczenia Usług na Twoją rzecz lub jeżeli będzie to warunkowane inną, ważną podstawą prawną. Informacje na ten temat znajdziesz w ramach poszczególnych Usług.


Twoje-Miasto.pl uczestniczy we wszystkich Specyfikacjach i Politykach Transparency & Consent Framework IAB Europe oraz przestrzega ich. Twoje-Miasto.pl korzysta z Consent Management Platform nr 92.

Możesz zmienić swój wybór w dowolnym momencie klikając tutaj.ZAUFANI PARTNERZY:
 
Nazwa Szczegóły
OVH polityka prywatności
Podmar polityka prywatności
NetSprint polityka prywatności
Google partner sites
polityka prywatności
Facebook polityka prywatności
SirData polityka prywatności
Postivo polityka prywatności
Aarki polityka prywatności
Adacado polityka prywatności
Adara Media polityka prywatności
AdClear polityka prywatności
ADEX polityka prywatności
Adform polityka prywatności
Adikteev polityka prywatności
AdLedge polityka prywatności
Adloox polityka prywatności
Adludio polityka prywatności
AdMaxim polityka prywatności
Admedo polityka prywatności
Admetrics polityka prywatności
Adobe Advertising Cloud polityka prywatności
AdRoll, Inc. polityka prywatności
AdTriba polityka prywatności
advanced STORE GmbH polityka prywatności
Adventori polityka prywatności
advolution.control polityka prywatności
affilinet polityka prywatności
Akamai polityka prywatności
Amazon polityka prywatności
Amobee polityka prywatności
Analights polityka prywatności
AppLovin Corp. polityka prywatności
AppNexus polityka prywatności
Arrivalist polityka prywatności
AudienceProject polityka prywatności
Aunica polityka prywatności
Avocet polityka prywatności
Batch Media polityka prywatności
BDSK Handels GmbH & Co. KG polityka prywatności
Beeswax polityka prywatności
Betgenius polityka prywatności
Bidswitch polityka prywatności
Blismedia polityka prywatności
Bombora polityka prywatności
Booking.com polityka prywatności
C3 Metrics polityka prywatności
Cablato polityka prywatności
Celtra polityka prywatności
Centro polityka prywatności
Cint polityka prywatności
Clinch polityka prywatności
Cloud Technologies polityka prywatności
Cloudflare polityka prywatności
Commanders Act polityka prywatności
comScore polityka prywatności
Conversant/CJ Affiliate polityka prywatności
Crimtan polityka prywatności
Criteo polityka prywatności
CUBED polityka prywatności
DataXu polityka prywatności
Delta Projects polityka prywatności
Demandbase polityka prywatności
DENTSU polityka prywatności
Dentsu Aegis Network polityka prywatności
Digiseg polityka prywatności
DMA Institute polityka prywatności
DoubleVerify polityka prywatności
Dstillery polityka prywatności
DTS polityka prywatności
EASYmedia polityka prywatności
eBay polityka prywatności
ebuilders polityka prywatności
Effinity polityka prywatności
emetriq polityka prywatności
Ensighten polityka prywatności
Essens polityka prywatności
ESV polityka prywatności
Evidon polityka prywatności
Exactag polityka prywatności
Exponential polityka prywatności
Facebook polityka prywatności
Flashtalking polityka prywatności
Fractional Media polityka prywatności
FUSIO BY S4M polityka prywatności
Gemius polityka prywatności
GfK polityka prywatności
GP One polityka prywatności
GroupM polityka prywatności
gskinner polityka prywatności
Haensel AMS polityka prywatności
Havas Media France - DBi polityka prywatności
hurra.com polityka prywatności
IBM polityka prywatności
Ignition One polityka prywatności
Impact polityka prywatności
Index Exchange polityka prywatności
Infectious Media polityka prywatności
Innovid polityka prywatności
Integral Ad Science polityka prywatności
intelliAd polityka prywatności
Interpublic Group polityka prywatności
Jivox polityka prywatności
Kantar polityka prywatności
Kochava polityka prywatności
LifeStreet polityka prywatności
Liftoff polityka prywatności
LiveRamp polityka prywatności
Localsensor polityka prywatności
LoopMe polityka prywatności
Lotame polityka prywatności
Macromill group polityka prywatności
MainADV polityka prywatności
Manage.com polityka prywatności
Marketing Science Consulting Group, Inc. polityka prywatności
MBR Targeting Gmbh polityka prywatności
MediaMath polityka prywatności
Meetrics polityka prywatności
MindTake Research polityka prywatności
Mobitrans polityka prywatności
Mobpro polityka prywatności
Moloco Ads polityka prywatności
MSI-ACI polityka prywatności
Nano Interactive polityka prywatności
Navegg polityka prywatności
Neodata Group polityka prywatności
NEORY GmbH polityka prywatności
Netflix polityka prywatności
Netquest polityka prywatności
Neuralone polityka prywatności
Neustar polityka prywatności
Nielsen polityka prywatności
Nordic Factory Solutions AB polityka prywatności
numberly polityka prywatności
Oath polityka prywatności
Objective Partners polityka prywatności
Omnicom Media Group polityka prywatności
On Device Research polityka prywatności
OneTag polityka prywatności
OpenX Technologies polityka prywatności
Optomaton polityka prywatności
Oracle Data Cloud polityka prywatności
OTTO polityka prywatności
PERMODO polityka prywatności
Pixalate polityka prywatności
Platform161 polityka prywatności
PMG polityka prywatności
Protected Media polityka prywatności
Publicis Groupe polityka prywatności
PubMatic polityka prywatności
PulsePoint polityka prywatności
Quantcast polityka prywatności
Rackspace polityka prywatności
Rakuten Marketing polityka prywatności
Refined Labs polityka prywatności
Relay42 polityka prywatności
Remerge polityka prywatności
Resonate polityka prywatności
RevJet polityka prywatności
RhythmOne LLC polityka prywatności
RN SSI Group polityka prywatności
Roq.ad polityka prywatności
RTB House polityka prywatności
Rubicon Project polityka prywatności
Salesforce DMP polityka prywatności
Scenestealer polityka prywatności
Scoota polityka prywatności
Seenthis polityka prywatności
Semasio GmbH polityka prywatności
SFR polityka prywatności
Sift Media polityka prywatności
Simpli.fi polityka prywatności
Sizmek polityka prywatności
Smaato polityka prywatności
Smadex polityka prywatności
Smart polityka prywatności
Smartology polityka prywatności
Sociomantic polityka prywatności
Sojern polityka prywatności
Sovrn polityka prywatności
Spotad polityka prywatności
SpotX polityka prywatności
TabMo polityka prywatności
Taboola polityka prywatności
TACTIC™ Real-Time Marketing polityka prywatności
Teads.TV polityka prywatności
TEEMO polityka prywatności
The Trade Desk polityka prywatności
Tradedoubler polityka prywatności
travel audience – An Amadeus Company polityka prywatności
TreSensa polityka prywatności
TripleLift polityka prywatności
TruEffect polityka prywatności
TrustArc polityka prywatności
Turbobytes polityka prywatności
UDG polityka prywatności
usemax (Emego GmbH) polityka prywatności
Vercom S.A
Videology polityka prywatności
Vimeo polityka prywatności
Virtual Minds polityka prywatności
Vodafone GmbH polityka prywatności
Waystack polityka prywatności
Weborama polityka prywatności
White Ops polityka prywatności
Widespace polityka prywatności
Yieldr polityka prywatności
ZMS polityka prywatnościOKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH

Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania tj.:

- w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Twojej strony ograniczających tę zgodę,
- w przypadku niezbędności danych do wykonania umowy, przez czas jej wykonywania i do momentu upływu przedawnienia roszczeń z tej umowy (3 lata lub 10 lat),
- w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora, do czasu zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu,
- w celach podatkowych i rachunkowych w zakresie i przez czas zgodny z obowiązującymi przepisami.TWOJE PRAWA

W związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych przysługuje Ci szereg uprawnień. Możesz z nich skorzystać, jak również uzyskać więcej wyjaśnień, kontaktując się z nami:

mailowo: iod@twoje-miasto.pl

korespondencyjnie: Twoje-Miasto sp. z o.o., Szosa Toruńska 13-15, 86-300 Grudziądz

Zwracając się do nas, pamiętaj o podaniu nam Twoich danych kontaktowych oraz preferowanej formy i czasu kontaktu. Dzięki temu sprawniej odpowiemy na Twoje pytania i żądania.


Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez Nas Twoich danych osobowych:

- prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
- prawo żądania sprostowania danych
- prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
- prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
- prawo do ograniczenia przetwarzania danych.


Jeżeli Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:

- prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


Jeżeli Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:

- prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych.


W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub z Inspektorem ochrony.Możesz także wycofać Twoją zgodę na regulamin danego Serwisu przy wykorzystaniu maila kontaktowego, jaki został podany w ustawieniach Twojego konta, co będzie różnoznaczne z rezygnacją przez Ciebie ze świadczonych przez nas usług w danym Serwisie. Takie cofnięcie zgody w odniesieniu do regulaminu będzie oznaczało skasowanie Twego konta w danym Serwisie i usunięcie podanych przez Ciebie danych osobowych. Jeśli Twoje oświadczenie o wycofaniu zgody na regulamin będzie dotyczyło większej liczby Serwisów wówczas będzie to oznaczało skasowanie Twego konta we wskazanych przez Ciebie Serwisach i usunięcie podanych przez Ciebie danych osobowych. Nie dotyczy to jednak sytuacji, gdy będziemy uprawnieni do przechowywania tych danych na innej podstawie prawnej np. zawarliśmy z Tobą umowę dotyczącą publikacji ogłoszenia – w takiej sytuacji będziemy dalej przechowywać Twoje dane na podstawie umowy, którą z nami zawarłeś oraz na podstawie uzasadnionego interesu, jak też nie dotyczy to sytuacji, gdy skorzystasz z prawa do ograniczenia przetwarzania Twoich danych.

Po wycofaniu zgody drogą mailową prześlemy Ci niezwłocznie potwierdzenie wpływu Twojego oświadczenia o cofnięciu zgody. Informujemy jednak, że z uwagi na złożoność naszych systemów IT, przetworzenie Twojego oświadczenia o wycofaniu zgody może zająć nam do 7 dni roboczych od otrzymania przez Ciebie naszego potwierdzenia.

Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych przez naszych Partnerów postępując według instrukcji zawartych w ich poszczególnych politykach prywatności, do których linki zamieściliśmy w liście naszych partnerów.

Jeżeli uważasz, że przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa, możesz  wnieść skargę do organu nadzorczego, który zajmuje się ochroną danych osobowych. W Polsce jest nim Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.PROFILOWANIE I TARGETOWANIE

W naszych Serwisach zarówno my, jak i nasi Partnerzy zamieszczamy reklamy targetowane oraz reklamy profilowane.

Targetowanie polega na określeniu odpowiednich parametrów, które pozwolą dotrzeć do najbardziej interesującej nas grupy odbiorców, przy czym te parametry nie cechują się dużą szczegółowością. Z tego względu możliwe jest targetowanie reklamy w oparciu np. o wybór medium, czas emisji reklamy, czy kontekst jej emisji.

Profilowanie z kolei to sposób przetwarzania danych osobowych, który polega m.in. na wykorzystywaniu danych osobowych do analizy lub prognozy osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, lokalizacji, zachowania czy przemieszczania się. Stosowanie procesu profilowania umożliwia nam oraz naszym Partnerom bardziej szczegółową personalizację reklam i treści prezentowanych użytkownikowi.

Reklamy i treści wyświetlane w naszych Serwisach mogą być targetowane lub profilowane, czyli kierowane do urządzeń i przeglądarek o określonych cechach, wg różnych kryteriów.

Kryteria te to:
- geolokalizacja: kraj, województwo, miasto;
- emisja na konkretnych wybranych naszych Serwisach;
- emisja na artykuły o określonej tematyce (przy założeniu że są oznaczone odpowiednimi tagami);
- informacje techniczne nt. Twojego urządzenia końcowego: rodzaj urządzenia (PC, tablet, smartfon), rodzaj przeglądarki, system operacyjny, język ustawiony w systemie, rodzaj łącza internetowego – ten rodzaj profilowania jest wykorzystywany np. do ograniczania emisji specyficznych formatów lub kreacji reklamowych, które funkcjonują tylko przy określonych warunkach technicznych (np. tylko na PC).

Powyższe informacje na Twój temat zbierane przez nas i przez naszych Partnerów mogą być także wykorzystywane do profilowania reklam i treści poza Serwisami. Odnosi się to zwłaszcza do tzw. sieci reklamowych, które zbierają i pośredniczą w sprzedaży reklam na serwisach mających różnych właścicieli. Sieci reklamowe zbierają dane o użytkownikach z wszystkich serwisów współpracujących z tymi sieciami i następnie wykorzystują je do wyświetlania reklam jak najlepiej dopasowanych do zainteresowań odbiorców.INFORMACJA O COOKIES

Podmiotem zamieszczającym informacje w formie plików cookies (tzw. ciasteczek) i innych podobnych technologii w urządzeniu końcowym Użytkownika (np. komputerze, laptopie, smartfonie, Smart TV) oraz uzyskującym do nich dostęp są Twoje-Miasto.pl oraz Zaufani Partnerzy, m.in. partnerzy świadczący usługi analityczne, reklamodawcy, twórcy aplikacji, sieciowe agencje reklamowe

Pliki cookies stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika serwisów. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer. Pliki cookies nie służą identyfikacji użytkownika i na ich podstawie nie jest ustalana tożsamość użytkownika.

Strona internetowa wydawcy może umieścić plik cookie w przeglądarce, jeśli przeglądarka to umożliwia. Co ważne, przeglądarka zezwala stronie internetowej na dostęp jedynie do plików cookies umieszczonych przez tę stronę, a nie do plików umieszczonych przez inne strony internetowe.

Dlaczego z tego korzystamy?
Korzystamy z plików cookies i innych podobnych technologii w celach:

- świadczenia usług;
- dostosowywania zawartości serwisów i aplikacji do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; np. pliki cookies pozwalają w szczególności rozpoznać urządzenie Użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
- tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy korzystają ze serwisów i aplikacji, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
- utrzymania sesji Użytkownika (po zalogowaniu), dzięki czemu Użytkownik nie musi na każdej podstronie internetowej danego serwisu i aplikacji ponownie wpisywać loginu i hasła;
- prezentacji reklam, m.in. w sposób uwzględniający zainteresowania Użytkownika czy jego miejsce zamieszkania (indywidualizowanie przekazu reklamowego) i z gwarancją wyłączenia możliwości wielokrotnego prezentowania Użytkownikowi tej samej reklamy;
- realizacji ankiet - w szczególności by uniknąć wielokrotnej prezentacji tej samej ankiety temu samemu Odbiorcy oraz by prezentować ankiety w sposób uwzględniający zainteresowania odbiorców.


Z uwagi na czas życia cookies i innych podobnych technologii, stosujemy dwa zasadnicze rodzaje tych plików:

sesyjne - pliki tymczasowe przechowywane w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej i aplikacji lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej);
stałe - przechowywane w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.


Ze względu na cel, jakiemu służą pliki cookies i inne podobne technologie, stosujemy ich następujące rodzaje:

- niezbędne do działania usługi i aplikacji np. pliki przy logowaniu do usług;
- pliki służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania
- wydajnościowe - umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych i aplikacji;
- funkcjonalne - umożliwiające "zapamiętanie" wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, - rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej i aplikacji itp.;
- reklamowe - umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań;
- statystyczne - służące do zliczana statystyk dotyczących stron internetowych i aplikacji.


Zarządzanie ustawieniami przeglądarki

Większość przeglądarek umożliwia użytkownikom kontrolowanie plików cookie w ustawieniach prywatności.

Jeśli użytkownik nie chce otrzymywać plików cookie, może zmienić ustawienia przeglądarki. Zastrzegamy, że wyłączenie obsługi plików cookies niezbędnych dla Uwierzytelniania, Bezpieczeństwa, utrzymania Preferencji Użytkownika, utrudni korzystanie z serwisów Twoje-Miasto.pl, a w skrajnych przypadkach może uniemożliwić korzystanie z tych stron.

Więcej informacji na temat plików cookies i podobnych technologii znajdziesz też pod linkiem wszystkoociasteczkach.plMOJE DANE I ZGODY

REKLAMA
pogoda Szczecin
12.8°C
wschód słońca: 04:56
zachód słońca: 21:19
Koronawirus
zachodniopomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2024-07-19 19:00
miejsce
NOWA DEKADENCJA Szczecińskie...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-20 19:00
miejsce
Amfiteatr - Teatr Letni, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-22 08:00
miejsce
Kids Arena, Szczecin, ul. Staszica 1
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-26 19:00
miejsce
Amfiteatr - Teatr Letni, Szczecin,...
wstęp biletowany