Wydarzenia

Stand-Up Szczecin- Prawobrzeże: Juszczak, Wójtowicz, Ponttefski

dodano 2019-09-22 19:14:01
rozpoczęcie:
2019-10-15 19:30
miejsce:
FreeBall, Szczecin, Struga 44
bilety:

Zapraszamy na WIECZÓR KOMEDIOWY STAND-UP! Stand-Up zawita ponownie na Prawobrzeże! Tym razem trzech młodych, utalentowanych komików! W ich walce o sławę i Wasze śmiechy zobaczycie:


Michał Juszczak

Lider Wrocławski Stand-up. Opowiadaniem żartów zajmuje się od pięciu lat. Jest też członkiem grupy improwizacyjnej Nice Guys. Półfinalista 1 edycji Ligi Roast Battle. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.

Grzesiek Wójtowicz
Pochodzący z Kędzierzyna-Koźla, młody człowiek, który swoje aktualnie życie związał z aktywnym komediowo Wrocławiem. W głowie ma równie poukładane co spodnie w sklepie w którym pracuje. Humor jego jest nieco brudny, nieco rubaszny, na pewno bezpośredni, ale nie odbiera mu to chłopięcego czaru, ponieważ jego żarty są okraszone skromnym uśmiechem, który zdaje się prezentować pewne zakłopotanie: "Przecież to nie jest tak, że tylko ja to widzę? Też to widzicie prawda? Że tutaj coś srogo nie gra?".

Cezary Ponttefski
Jego domeną jest absurdalny humor dla wytrawnych miłośników komedii, których nudzą już zbyt bezpośrednie żarty i chłop przebrany za babę. Zrobił w życiu parę śmiesznych rzeczy, na wielu scenach bywał, roastował Popka, mogliście go oglądać na antenie Comedy Central.

Prowadzenie: Damian "Viking" Usewicz

Bilety kupicie na miejscu oraz online w cenie:
20 zł- przedsprzedaż
30 zł- w dniu wydarzenia

* Impreza dla osób dorosłych
* Podczas imprezy obowiązuje całkowity zakaz nagrywania i/lub streamowania audio/wideo
* Osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Stand-Up Szczecin
artyści:
Olka Szczęśniak, Tomek Kołecki
Stand Up Szczecin to najlepsza cykliczna impreza stand-upowa w mieście. 10. edycja będzie tradycyjnie podzielona na część konkursową dla ochotników oraz występy gości specjalnych. W grudniowej edycji jako goście specjalni wystąpią Olka Szczęśniak - dziewczyna, która doskonale wie jak robi się stand-up oraz Tomek Kołecki - 17-latek, któremu wiek nie przeszkadza w zdobywaniu szturmem polskiej sceny stand-upu. Zobacz ich na żywo już 2 grudnia, w pierwszy wtorek miesiąca, punktualnie o godzinie 20:00 w Lulu Club.

Ochotników do wzięcia udziału w części konkursowej gorąco zachęcamy do odwiedzenia działu "Zapisy" na stronie www.standup.szczecin.pl. Dla najlepszych występujących przewidziane są nagrody i specjalna statuetka pamiątkowa. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2020-01-19 20:00
miejsce
Bar Czysty, Szczecin, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-24 18:00
miejsce
Aula Uniwersytetu Szczecińskiego,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-25 17:30
miejsce
Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-27 16:00
miejsce
Filharmonia im. Mieczysława...
wstęp biletowany