20 wrzesień 2021

Program "Życie 3.0" Ostatni raz w Szczecinie

kupbilecik24.pl / Program
Zapraszamy 15 października 2021 roku do Klub Muzyczny ZOO, Szczecin, Al. Papieża Jana Pawła II 3/4.
REKLAMA
data: 2021-10-15 19:30
miejsce: Klub Muzyczny ZOO, Szczecin, Al. Papieża Jana Pawła II 3/4
bilety: KUP BILET
 

STAND-UP PONOWNIE W ZOO! Zaplanujcie sobie 15 października, bo wystąpi dla Was komik, którego w Szczecinie raczej nie trzeba przedstawiać - komik który swoimi żartami nie odpuszcza ani sobie ani swoim bliskim ani nikomu innemu! Na scenie od ponad 10 lat.

Po raz ostatni w Szczecinie zagra swój dopieszczony programu "Życie 3.0", z którego dowiecie się, co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego warto być uprzejmym, jak karał go ojciec i czemu Viking nie cierpi Dworca w Gliwicach oraz dlaczego mały pęcherz w dużym ciele to nienajlepszy zestaw.

Support: Mateusz Pałka

* Impreza przeznaczona dla osób 18+ ** Zakaz nagrywania imprezy.
* Osoby przeszkadzające będą wypraszane bez możliwości uzyskania zwrotu środków za zakupiony bilet.

Zasady związane z pandemią:
* Z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.
* Uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki). Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.
* Uczestnik ma obowiązek złożenia oświadczenia przy wejściu na imprezę, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

LICZBA MIEJSC BARDZO OGRANICZONA!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Damian Viking Usewicz Stand-up
artyści:
Damian Viking Usewicz
Damian "Viking" Usewicz - Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od 10 lat, współtwórca Stand-up Szczecin, Szczecińskiej Ligi Stand-Up, Szczecińskiej Sceny Komediowej. Gospodarz kilku scen stand-upowych w regionie. Za swoją działalność nominowany do nagrody "Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego"- nie wygrał ale trochę głosów dostał - głównie od siebie. W swoim programie "Historie", nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym dla siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec co jest ogromną inspiracją do jego żartów. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zachodniopomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinie

kiedy
2022-01-07 20:00
miejsce
GOKSiR w Przecławiu, Przecław...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-12 19:30
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-26 20:00
miejsce
Cafe Hormon, Szczecin, Monte...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-14 20:00
miejsce
Arena Szczecin, Szczecin,...
wstęp biletowany